MAJORKA 2012

Cześć Wam !

Wybór kierunków większości moich podróży z bliskimi, był uwarunkowany niczym innym jak promocyjnymi cenami biletów lotniczych.
Z urlopem na Majorce było dokładnie tak samo.

Zaraz po podjęciu decyzji o podróży, wiedzieliśmy że wyjazd ten będzie nastawiony głównie na odpoczynek i co tu dużo mówić – imprezowo spędzony czas, z czego w sumie słynie ta wyspa.
Szczerze mówiąc, po powrocie wątpiłem, czy uda mi się zebrać wystarczającą ilość zdjęć, aby złożyć z tego jakiś krótki materiał…
Działo się tak, ponieważ sporo czasu spędziliśmy w samym kurorcie, odpoczywając maksymalnie i nie chciałem w tamtym momencie zaprzątać sobie głowy robieniem zdjęć.
Po zgraniu materiału zobaczyłem że jednak „coś z tego będzie”

O samej Majorce ?
Hmm, jeżeli lubisz smażyć się na plaży, odpoczywać przy basenach, ale także wieczorem wyjść do klubu, baru czy na dyskotekę, to jest to idealne miejsce. W zasadzie wszystko to jest pod ręką.
Dla sprostowania piszę od razu, że nie są to jedyne atrakcje jakie oferuje ta wyspa. My na przykład wybraliśmy się do rewelacyjnego Aqua-Parku, w którym spędziliśmy prawie cały dzień, a i tak czuliśmy niedosyt (Aqualand – jeżeli ktoś będzie miał okazję, koniecznie polecam).

 

Specyfikacja:
Canon 5d mkII, Canon 16-35L II f/2.8, Canon 70-200L f/4

(Zdjęcia na dużych monitorach mogą być małej rozdzielczości, niestety nie posiadam już obrobionych pełnych rozmiarów zdjęć)